15 «шлюбів за добу» зареєстрували у Чорткові у січні, – розповідають у Чортківському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Дві пари, які обрали «шлюб за добу» – іноземці.
«Для того, щоб зареєструвати шлюб в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу», необхідно звернутися до організатора з необхідними документами, визначитися з датою реєстрації шлюбу, підписати договір про надання послуги та оплати державне мито», – повідомляють у міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ