У Тернополі впродовж ночі близько 50-ти одиниць техніки та 12 працівників розчищали вулиці міста від снігу.
Як повідомляють в Тернопільській міській раді, впродовж ночі також комунальники вивозили сніг із вулиць міста. Зокрема проводилося вивезення снігу із зупинок громадського транспорту, острівців безпеки і пішохідних переходів на вулицях: Генерала Тарнавського, В. Стуса, Корольова, 15 Квітня, просп. Степана Бандери, Пирогова, Гоголя, Липова, Татарська, бульвар Т. Шевченка (від вул. Князя Острозького до вул. Руської), а також в районі «Горбатого моста», Збаразького кільця та з трикутників безпеки на перехресті просп. Степана Бандери-вул. Шопена. Відтак було вивезено приблизно 500м3 снігу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що на державних дорогах області вже дев’яту добу працює снігочисна техніка. Проїзд забезпечено, однак робота не зупиняється.