Тернопільський доброволець Михайло Ухман написав книгу “Люди волі” під час служби на фронті. У виданні – 56 реальних історій бійців про те, чому кожен з них пішов воювати на Схід. У автора це перша книга.
“Це хлопці – юристи, фермери, мільйонери, з бідних сімей, неблагополучних. Хлопці, які мали проблеми з законом, але всі вони пішли воювати. Скажімо так, вночі я був з автоматом, а вдень з диктофоном, як воєнний журналіст просто це все записував”, – додав Михайло Ухман.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Михайло Ухман воював на Сході з 2016-го року. Свою першу книгу він написав у художньому стилі. У книзі є історії людей з різних регіонів України: від Заходу до Сходу.
“Кілька років я активно воював, зараз менше, зараз короткі ротації на фронт. А тоді я переважно жив на фронті і був у самих активних точках: Мар’їнка, Авдіївка, Піски. Тому все, що я бачив і все, що можна написати – все в цій книзі”, – розповів автор.
“З більшістю цих людей ми воювали, коли був вільний час я записував історії про них, а потім просто зібрав все в одну книгу. Я цим жив, нічого такого важкого не було. Мій друг загинув, інший побратим помер в мене на руках – це було важко описати, мені важко було писати цю історію”, – каже Ухман.