Кожного тижня на сайті Тернопільської облдержадміністрації розповідають історії мешканців краю. Хтось передає допомогу військовим чи конструює автомобілі, пише картини чи виготовлює казкові скульптури. Це історії живих легенд та цікавих особистостей.
Відтак, на сайті уже можна прочитати історію живої легенди ОУН-УПА Миколи Васильовича Самиціва («Дуба»), 86-річної бабусі Михайлині Ленчишин зі Слобідки, зварювальника Павла Василика з Бучача та Олега Котика з Кровинки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Якщо у вас є знайомі та друзі, історії яких надихають, пишіть на електронну пошту odapress.te@gmail.com і ми познайомимо їх з нашими читачами.