Файно та стабільно!  Роботу в «АТБ» вважають привабливою більшість українських здобувачів вакансій

Опубліковано:
9 Лютого, 2021

Результати дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua демонструють, що в 2019–2020 роках компанія «АТБ» посіла найвищі позиції рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Роботу в команді лідера вітчизняного ритейлу вважають привабливою більшість здобувачів вакансій.  Компанія має бездоганну репутацію надійного роботодавця, в тому числі й у наших західних областях. Переваги працевлаштування в «АТБ» не обмежуються стабільною заробітною платою і соцпакетом. Є можливість безоплатно навчатися, щоб стати  фахівцем і просуватися кар’єрними сходами.

Мільйони українських громадян знають «АТБ» як надійного, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі кожного дня відвідують понад 4 млн українців, у тому числі й мешканці нашого файного міста.  Компанія працює на українському ринку ритейлу вже понад чверть століття і посідає лідерські позиції одразу за декількома показниками. Сьогодні вона є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, географією присутності, кількістю магазинів, обсягом сплати податків і зборів, але й найбільшим роботодавцем. На підприємствах корпорації «АТБ» працевлаштовано  більш ніж 68 тисяч осіб, тож десятки тисяч українських родин у 24 областях України, у тому числі й у Тернопільській,  мають стабільне джерело прибутку.

Фото автора

Варто сказати, що чимала команда «АТБ» продовжує  зростати. Дотримуючись стратегії динамічного розвитку, компанія щороку відкриває близько сотні нових супермаркетів,  а у 50–60 магазинах проводить модернізацію.  Завдяки цьому в країні створюють до десяти тисяч конче необхідних нових робочих місць кожного року. Навіть у складному 2020-му, коли пандемія майже зупинила світ, а економіка переживала важкі часи, прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів «АТБ».  Нині в 308 населених пунктах України працюють 1205 магазинів цієї мережі. Протягом року були працевлаштовані  5,5 тисяч осіб. Дехто з них вже почав будувати успішну кар’єру в чималій команді галузевого лідера. Це важливо і для великих містах, і для населених пунктів, розташованих на периферії. Безробіття є однією з ключових проблем української економіки. Останніми роками спостерігається масштабний відтік кваліфікованої робочої сили за кордон.

Варто зазначити, що кадрова політика компанії спрямована на розвиток найціннішого ресурсу – людського капіталу. Щоб мати в штаті висококласних фахівців,  компанія ще на початку 2000-х років розпочала власним коштом їх навчати. У Дніпрі відкрили перший  учбовий центр «АТБ». Далі аналогічні центри підготовки персоналу з’явилися в Києві, Львові й Одесі. Щорічно в них підвищують кваліфікацію й отримують можливість кар’єрного зростання більш ніж 4000 осіб. Такі заклади є гордістю компанії  і забезпечують її динамічний розвиток якісним кадровим резервом. Цікаво, що понад 85% керівників торговельної мережі «АТБ» свого часу прийшли в компанію на найпростіші посади. Вивчившись, вони стали фахівцями у своїй сфері і могли почати  будувати кар’єру.

Компанія «АТБ» втримала лідерські позиції в рейтингу кращих роботодавців в українській торгівлі. За даними міжнародного кадрового порталу grc.ua (колишній HeadHunter) саме роботу в «АТБ» українці, в тому числі й на Тернопільщині, вважають найпривабливішою. Причому йдеться як про професіоналів, які мають багатий  досвід, так і про тих, хто шукає перше робоче місце.

Крім флагмана – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Саме завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років поспіль є лідерами  у своїх сегментах бізнесу. Мільйони українців можуть щодня купити гарантовано свіжі продукти та якісні товари першої необхідності. Майже 70 тисяч наших громадян, серед яких чимало і мешканців Тернополя, отримали стабільну роботу та мають конкурентну заробітну плату.

Павло Романенко

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #АТБ, #магазин, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: