За попередню добу коронавірус забрав життя 2 мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 52-88 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», помер чоловік 88 р. Шумський район с. Боложівка, чоловік 52 р. м. Тернопіль. За добу підтвердили 220 нових випадків COVID-19. Відтак станом на 4 лютого в Тернопільській області лабораторно підтвердили 38297 випадків COVID-19, з них 541 – летальний (3 випадки жителі інших областей). Одужало 35739 осіб.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ