Тернополянам вручили грамоти Верховної Ради України
Сьогодні, 3 лютого, відбулося засідання Тернопільської обласної ради. Під час якого голова обласної ради вручив грамоти Верховної Ради України.
Відтак почесну державну нагороду вручили: Наталії Турецькій, директору обласного комплексного центру реабілітації, Василю Деревляну, першому заступнику голови обласної ради шостого скликання, Олегу Любінському, директору комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності».
Останні новини:
- У Теребовлі попрощались з військовослужбовцем Богданом Сененьким (фото)
- У Тернополі продовжують оновлювати дороги, тротуари й прибудинкові території
- Між гучними скандалами і тихою допомогою: справжня Польща поруч
- Чи безпечно купатися у Тернополі: оприлюднили результати перевірки води на міських пляжах