Вихованка Бережанської ДЮСШ Тетяна Когут перемогла на зимовому Чемпіонаті України з бігу серед юніорів. Спортсменка біла на дистанції 2 кілометри. Про це у мережі Facebook написав її тренер Володимир Дуда:
«Бережанська ДЮСШ вітає з перемогою на зимовому Чемпіонаті України серед юніорів вихованку школи Когут Тетяну в бігу на 2000 м з/п. (27.01.2021р. м.Суми)», – пише Володимир Дуда.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ