У Тернополі біля будинку № 16 на вулиці Карпенка демонтували незаконно встановлений паркувальний бар’єрт. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Демонтаж здійснила постійною робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, спільно з управлінням муніципальної інспекції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що в місті продовжують виявляти незаконно встановлені об’єкти.