«Дозволити перевозити більше пасажирів у громадському транспорті»: депутати Тернопільської міської ради звернулися до Кабінету Міністрів
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 29 Січня, 2021 о 14:12
24.06.2026
19:40:59
Сьогодні, 29 січня, відбулася сесія Тернопільської міської ради. Під час якої депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо задоволення потреб суспільства в громадських перевезеннях.
Як зазначається у листі звернення, через обмеження перевозити пасажирів тільки на сидячих місцях, мешканців не можуть вчасно доїхати до місць навчання або ж до роботи і у зворотному напрямку, особливо з 7.00 до 10. 00 та з 17.00 до 20.00. Також перевізники скаржаться на збитковість роботи.
Відтак депутати запропонували Уряду внести зміни у підпункт 10 пункту 2 Постанови від 09.12.2020 №1236 та викласти його в наступній редакції:
«Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у комунальному транспорті, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння та 50% кількості стоячих пасажирів, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу, визначеною в реєстраційних документах на цей транспортний засіб», – йдеться у зверненні.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026