Прямувала на виклик: на Тернопільщині автомобіль швидкої допомоги потрапив у снігову пастку
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 18 Січня, 2021 о 18:43
24.06.2026
16:30:54
Поблизу с. Хотівка сьогодні, 18 січня, автомобіль швидкої допомоги потрапив у снігову пастку. Витягнути швидку зі снігового замету довелось рятувальникам.
Як повідомляє управління ДСНС у Тернопільській області, автомобіль екстреної медичної допомоги прямував на виклик в с. Гаї. Однак застряг в сніговому заметі та не міг самостійно продовжити рух до пункту призначення.
На місце події виїхало 4 співробітники ДСНС та спецавтомобіль. Рятувальники відбуксирували автомобіль на безпечну ділянку автошляху.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026