У Тернополі посилено очищала вулиці від снігу
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 15 Січня, 2021 о 13:43
24.06.2026
17:38:29
У посиленому режимі комунальники всю ніч очищала вулиці Тернополя від снігу. Було залучено 18 одиниць техніки. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Для посипання доріг і тротуарів у ніч з 14 на 15 січня використано 10 м³ солі та 124 м³ спеціальної суміші для уникнення формування так званої «льодової кірки» після випадання опадів у вигляді снігу чи дощу. Найбільша увага приділялася магістральним вулицям, щоб вранці громадський транспорт у звичному режимі та вчасно виїхав на маршрути.
Додамо, що тернополяни можуть переглянути на Інтерактивній карті хто відповідає за прибирання ділянок міста взимку
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026