Впродовж ночі комунальники очищали від снігу дороги та вулиця міста. Найбільша увага приділялася магістральним дорогам, підйомам, спускам, поворотам та перехрестям. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Серед залученої техніки – 10 піскорозкидачів, які здійснювали превентивне посипання протиожеледними сумішами проїзних частин у всіх мікрорайонах міста та об’їзних шляхів. Також було залучено шість одиниць малої посипальної техніки, за допомогою яких провели механізовану обробку піщано-сольовою сумішшю тротуарів і пішохідних зон.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Синоптики прогнозують погіршення погодних мов. Тому тернополян закликають бути обачливими.