Працівники Тернопільського відділу поліції розшукують невідомого чоловіка причетного до кримінального правопорушення.
Подія трапилася 30 грудня, близько 00:00 поблизу магазину 23/7 на привокзальному майдані. Розшукуваний наніс тілесні ушкодження тернополянину, інформують у прес-службі обласної поліції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Камери відеоспостереження зафіксували підозрюваного. Громадяни, які володіють будь-якою інформацією про можливе місце перебування даної особи, поліцейські просять телефонувати за номерами в Тернополі 27-11-70, 097-934-25-92 або на лінію «102».