У Тернополі запрацював автобусний маршрут № 37
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 31 Грудня, 2020 о 15:43
24.06.2026
16:18:37
У Тернополі сьогодні, 31 грудня, запрацював автобусний маршрут №37, який сполучає Овочевий ринок з масивом «Східний». Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Маршрут №37 проходитиме вулицями: Митрополита Шептицького – Живова – Князя Острозького – Пирогова – Гоголя – Руська – Степана Бандери – Слівенська – Лесі Українки – Протасевича – Степана Бандери – Руська – Князя Острозького – Митрополита Шептицького з усіма зупинками на шляху проходження. Також, для покращення обслуговування маршруту, розклад маршруту може змінюватися.
Нагадаємо, що у новорічну ніч в місті працюватиме громадський транспорт.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026