Сьогодні, 23 грудня, під час сесії Тернопільської обласної ради депутати політичних сил «ЄС» та «Слуги народу» відмовилася підтримати звернення, щодо неприпустимості продовження закону про особливий статус Донбасу. Про це пише інтернет-видання «Тернополяни».
Позиція депутати облради, які не підтримали звернення, така: жодних особливих статусів окремих територій; бойовики повинні відповісти за свої злочини перед українським народом; завершення російсько-української війни можливе тільки перемогою України за Українським порядком.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який пропонує продовжити на рік дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі.