З наступного року право на розміщення тимчасових споруд у Тернополі надаватиметься через електронні торги

Опубліковано:
19 Грудня, 2020 о 07:43

На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено Положення про проведення електронних аукціонів на право розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Тернопільської міської територіальної громади. Рішення вступає у дію з 1 січня 2021 року.

Відповідно до положення, проведення електронних аукціонів передбачає застосування електронної торгової системи ProZorro. Продажі для визначення суб’єктів господарювання, яким надається право на розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на засадах добросовісної конкуренції та відкритості.Правила, визначені даним рішенням, не поширюються:

  • На тимчасові споруди, які встановлені в межах затвердженої схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та зовнішній вигляд яких відповідає затвердженим архітектурним типам тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;
  • На тимчасові споруди-торгові майданчики, розміщені біля стаціонарних закладів ресторанного господарства.

Нагадаємо, з метою впорядкування зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд і правил їх розміщення у Тернополі, раніше були затверджені також схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території  міста Тернополя, а також нові архітектурні типи тимчасових споруд.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #тимчасові споруди
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: