У Тернополі відбувся IX Форумі розвитку громадянського суспільства

Опубліковано:
17 Грудня, 2020 о 19:43

В Українському домі «Перемога» сьогодні, 17 грудня, відбувся IX Форум розвитку громадянського суспільства. Його мета – об’єднати та посилити громадянське суспільство України, показати єдність та спроможність долати виклики разом. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

«Форум є найбільшою платформою для міжсекторального діалогу, обміну досвідом та навчання, який збирає понад три тисячі представників громадянського суспільства, органів державної та місцевої влади, медіа, бізнесу та міжнародних партнерів. Сьогодні ми багато говорили, хто ж такі громадські активісти. Вони є невіддільною складовою здорового громадського суспільства. Саме вони є тою рушійною силою змін у сферах на які раніше не зверталася вагома увага. Тому ми раді взаємодіяти з ними, підтримувати фінансово та на політичному рівні, якщо, звичайно, їхні запровадження є суспільно важливими та дієвими», – зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Віктор УстенкоТема цьогорічного Форуму – «Імунітет до ілюзій». Акцент – на розвитку спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) у мінливому середовищі. Особливу увагу приділяють ролі та місії ОГС у формуванні ВВП країни як «доданої вартості» громадянського суспільства, а також сприянню міжсекторального партнерства між громадянським суспільством, бізнесом та урядом. Окремі секції присвячені взаємодії громадянського суспільства та органів державної й місцевої влади.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #IX Форумі розвитку громадянського суспільства, #громади, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #форум
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: