Враховуючи неодноразові звернення мешканців масиву «Дружба» та інших жителів Тернопільської громади, а також депутатські звернення щодо роботи ярмарків, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про відновлення роботи сільськогосподарських ярмарків, роботу яких було припинено в зв’язку із високим показником захворювання на COVID-19.
Зокрема, відновлюється робота ярмарки, що відбувається на перетині вул. Миру – Дружби.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтепер ярмарка відбуватиметься щосуботи, де буде представлений асортимент сільськогосподарської продукції, товари підприємств харчової та переробної промисловості.