«Без політики економічного націоналізму країна не може стати успішною та самодостатньою,» – Михайло Головко

Опубліковано:
4 Грудня, 2020 о 08:43
Запровадження політики економічного націоналізму зробить Україну високоіндустріальною країною, а не сировинним придатком.

На цьому наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко у прямому ефірі медіаплатформи «Файне місто».– Економічний націоналізм – це наше ідеологічне бачення. Жодна країна в світі не досягла успіху без політики економічного націоналізму. Всі успішні держави йшли цим шляхом. Вони переходили від експорту сировини до створення продукції з високою доданою вартістю, що дає нові робочі місця, максимальну зайнятість населення та поповнює бюджет. Нам необхідно орієнтуватися на міжнародні ринки, аби заходила валюта. Таким чином купівельна спроможність гривні буде зростати, ми станемо багатшими. На жаль, в Україні від’ємне торговельне сальдо – понад 11 мільярдів доларів. Наша область за інвестиціями займає одне із останніх місць. Це можна виправити шляхом впровадження політики економічного націоналізму, зокрема експортувати не сировину, а продукти переробки,  зазначив Михайло Головко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #михайло головко, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: