За попередню добу коронавірус забрав життя чотирьох мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 67-86 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», померла жінка 86 р. Тернопільський район с. Козівка, чоловік 67 р. м. Чортків, жінка 80 р. м. Тернопіль, чоловік 81 р. Монастириський район с. Коропець. За попередню добу зареєстрували ще 291 новий випадок COVID-19.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Станом на 20 листопада в Тернопільській області захворіло 24843 особи, з них летальних випадків – 334 (1 випадок житель сусідньої області). Одужало 19623 особи.