Роботи із заміни ртутних ртутних ламп на сучасні енергоефективні світлодіодні світильники вітчизняного виробництва розпочалися в Тернополі у жовтні цього року, однак повністю їх завершать в першій половині 2021р.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Впродовж цього часу модернізація освітлення буде проведена на близько 50-ти вулицях у місті. В рамках проєкту «Світло без ртуті» також буде замінено близько 20-ти електроопор і встановлено додаткових ще 30.