На Тернопільщині вартість ремонту дороги завищили на 400 тис. грн
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 16 Листопада, 2020 о 19:43
09.08.2026
04:17:57
Вартість ремонту дороги у смт Скала – Подільська Борщівського завищили на 400 тис. грн. Для відшкодування збитків підрядник переуклав асфальтове.
Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, підприємець на підставі договору підрядника здійснював технічний нагляд за ремонтом однієї з вулиць у смт Скала – Подільська Борщівського району Тернопільської області, який виконувало ТОВ «Скала – Подільський спеціалізований кар’єр». Через службову недбалість та неналежно проінспектовану якість укладення асфальтного покриття дороги, зробленого товариством, бюджету спричинено збитки на загальну суму понад 440 тис. грн.
Підрядник переуклав асфальтове покриття на вул. С. Крушельницької в смт Скала – Подільська. За висновками експертів, відремонтована дорога тепер повністю відповідає вимогам якості за державними будівельними нормами.
11:43, 7 Серпня, 2026
06:13, 7 Серпня, 2026
21:02, 3 Серпня, 2026