У Тернополі на проспекті С. Бандери поблизу пішохідних переходів нанесли попереджувальні надписи: «Подивись» та «Візьми дитину за руку». Такі незвичні нагадування для пішоходів залишили учні ТЗОШ №18 разом з патрульними поліції.
«Нерідко ми можемо спостерігати картину, коли дорослі не тримають дитину за руку, а вона несподівано вибігає на дорогу з інтенсивним рухом автомобілів. І інколи, через ігнорування такого простого життєвого правила, трапляються жахливі автопригоди. Такі написи, залишені на асфальті, впадають в око та мають на меті привернути увагу пішоходів та зменшити кількість ДТП за їх участі», – повідомляють у патрульній поліції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, захід провели в рамках Тижня безпеки дорожнього руху.