Господарським судом Тернопільської області задоволено позов Теребовлянської місцевої прокуратури до лісогосподарського підприємства про відшкодування понад 520 тис грн шкоди, завданої довкіллю.
Встановлено, що майстри лісу державного підприємства не забезпечили охорону та збереження лісів на ввіреній їм території, внаслідок чого впродовж 2017-2018 років здійснено незаконну вирубку понад 130 дерев. Розмір шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу, становить 523 тис грн.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Оскільки, відповідно до законодавства, обов’язок забезпечувати охорону лісових насаджень покладено на постійних лісокористувачів – вищевказане підприємство повинно відшкодувати спричинені державі збитки.