12 листопада, відбувся аукціон з продажу Марилівського місця провадження діяльності та зберігання спирту.
За об’єкт приватизації на торгах змагалися дві компанії, а стартова ціна зросла у 2,2 разів – з 54,7 млн грн до 120 млн грн, інформує прес-служба Фонду Державного майна України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтак, Марилівський спиртзавод, який розташований у селі Нагірянка Чортківського району Тернопільської області, було продано за 120 мільйонів гривень.
Після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації Марилівського МПД вважатиметься офіційно завершеним, зазначають у ФДМУ.
Нагадаємо, окрім Марилівського спиртзаводу Фонд Держмайна України виставив на торги іще три спиртові підприємства Тернопільщини – Хоростківський, Козлівський та Залозецький.
Аукціон з продажу Козлівського спиртзаводу відбудеться сьогодні, 13 листопада. Хоростківський спиртзавод з першої спроби не вдалося продати, його виставили на повторні торги, які відбудуться 30 листопада. А аукціон з приватизації Залозецького спиртзаводу запланований на 2 грудня.