«Включення МГО СЛ «Тернопільське» в межі міста Тернопіль», – таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій зареєструвала 3 листопада 2020 року Ольга Краузе. Зокрема, у тексті петиції йдеться:
«Просимо включити МГО СЛ «Тернопільське» в межі міста Тернопіль.
На території МГО СЛ «Тернопільське» на постійній основі проживає понад 100 сімей, серед яких малолітні діти, школярі, студенти. Кількість проживаючих щороку збільшується. Через відсутність прописки люди не можуть реалізувати своє конституційне право як виборці, проблеми з садочками, школами, неможливо викликати швидку, бо немає адреси», – зазначає авторка.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.