Під стінами Обласної державної адміністрації тернопільські ресторатори вимагали не впроваджувати карантин вихідного дня через ймовірні значні збитки.
Акції протесту зібрали сьогодні рестораторів в усіх регіонах України. Вони підготували звернення до прем’єр-міністра та президента з проханням дозволити їм працювати і вихідними.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Дякую усім хто сьогодні підтримав нашу акцію проти карантину вихідного дня, вона проходила по всій Україні. На жаль, все, як у відомому мемі: люди біткаються, чиновники розводять руками. Наші вимоги передали у Київ, надіюсь уряд почує. Якщо ні то будемо проводити більш кардинальні акції», – зазначив представник об’єднання рестораторів Тернополя Тарас Ковальчук.
Підтримали акцію протесту підприємці Тернопільщини, вони також підписалися у зверненні до представників влади з вимогою не запроваджувати карантин вихідного дня. Втім, парламентарі протестувальників не почули, оскільки вони сьогодні прийняли закон про запровадження карантин вихідного дня.