Селяни Тернопільщини отримають відшкодування за купівлю установки індивідуального доїння корів

Опубліковано:
12 Листопада, 2020 о 10:13

Селяни Тернопільщини частково отримають відшкодування за купівлю установки індивідуального доїння корів. Це передбачено комплексною  програмою розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2016-2020 роки. У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації приймають документи для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння для особистих селянських господарств населення.

«Цю виплату проводять у межах фактичних витрат за придбану фізичною особою у поточному та попередньому роках, для власного користування нову установку індивідуального доїння вітчизняного виробництва. Але, відшкодують кошти за умови утримання, не менше ніж один рік (від дати видачі паспорта або переміщення) на момент подання документів, у своєму господарстві не менш як трьох ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, але не більш як 5000 гривень за одиницю», – розповідають у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.Для виплати часткового відшкодування фізичні особи мають подати:

  1. Довідку, видану сільською, селищною чи міською радою, про кількість корів;
  2. Копії паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів;
  3. Копії платіжних документів та технічної документації на установку індивідуального доїння;
  4. Копії паспорта особи та ідентифікаційного коду;
  5. Довідку про відкриття поточного рахунку в банку.

Документи для виплати на закупівлю установки індивідуального доїння приймаються з 9 листопада до 1 грудня 2020 року за адресою: м.Тернопіль, вул. Князя Острозького 14, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, каб. 213.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #відшкодування, #гроші, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #селяник, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: