Хлопці, які розмалювали фарбою вбиральню у чортківському парку – тепер прибиратимуть її двічі на тиждень. Таке покарання отримали зловмисники згідно зі статтею 152 КУпАП. Також вони сплатять штраф від 340 до 1360 гривень.
Співробітники Чортківського райвідділу упіймали вандалів – трьох місцевих жителів віком від 19 до 25 років. Хлопці зізналися правоохоронцям, що у парку культури та відпочинку ім. І.Франка вони розмалювали стіни та двері вбиральні червоною фарбою у ніч з 2 на 3 листопада. Також вони сказали, що на той момент були нетверезими і шкодують про те, що скоїли. Хоча малювали вбиральню лише двоє з них, покарання отримали всі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/11/10/b398274527beff1610d29a7e89c8323e.jpg)