Сьогодні, 9 листопада, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор святкує 20 річницю постригу у чернецтво з нареченням імені Нестор – на честь преподобного Нестора Літописця. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
З цієї нагоди у Тернополі в каплиці біля Собору Святих Рівноапостольних Костянтина і Єлени відбулося святкове богослужіння
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Ви показуєте нам приклад того, як потрібно любити Бога і як потрібно працювати й віддавати всього себе цьому великому служінню. Дуже дякую Вам, що розвиваєте Церкву на Тернопіллі, що наполегливо працюєте на впровадження, утвердження та поглибленням капеланського руху в Українській армії. Адже духовна підтримка нашим захисникам дуже потрібна. Від усієї громади дякую Вам за те, що усіх зусиль докладаєте до створення Єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви. Ця подія насправді стане вікопомною, історичною. Вірю, що завдяки і Вашій самовідданій праці ми, об’єднані, усім миром вже невдовзі зможемо знести свою спільну молитву до Божого престолу», – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко.