Зі слів заступника начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Андрія Дроздовського, на цій ділянці підрядниками замінено усі інженерні комунікації, в тому числі водопровідну та каналізаційну системи, влаштовано основу дорожнього покриття, оновлено бордюри. Наразі тривають роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на проїжджій частині та фігурних елементів мощення на пішохідній ділянці.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/11/08/f15a0e3bdaaa1e94c9e4e7f97099e1d5.jpg)
До слова, наразі у місті наразі тривають ремонтні роботи і на інших об’єктах шляхо-мостового господарства, зокрема, ведеться будівництво моста на вул. Гайовій та розширення проїжджої частини на вул. Генерала Тарнавського.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/11/08/e6a47befb38139a3ad2cc768dd6b04aa.jpg)