Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує тернополян долучитися до онлайн-проєкту “Detective English”. Модератор проєкту – випускниця програми FLEX, тернополянка Віра Грабчук.
Щомісяця учасники читатимуть по одній адаптованій версії відомої книги американського чи британського письменника (доступ до електронної версії книги буде надано). На основі прочитаного учасники вивчать нову лексику, виконуватимуть творчі письмові та усні завдання; переглядатимуть та обговорюватимуть фільми, зняті за мотивами пропонованих книг.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Тривалість проєкту: листопад 2020 – березень 2021.
Всі зустрічі відбуватимуться онлайн на платформі Zoom один раз в тиждень – у неділю о 16.00. Учасниками можуть бути не лише жителі Тернополя, а й інших українських міст та сіл. Участь у проєкті є безкоштовною.
Вимоги до учасників – знання англійської мови на рівні А2, B1, B2 та обов’язкова реєстрація тут -> https://forms.gle/kdo6igq26EuQn35V7
Розпочася проєкт 1 листопада читанням неймовірного детективу “Death on the Nile” Агати Крісті.
Детальніше про проєкт на сторінці – > https://www.facebook.com/events/871877656681316/