Тернополян запрошують взяти участь в опитування щодо святкування Новорічно-Різдвяних свят та оформлення Театральному майдані міста. Опитування триватиме з 6 до 15 листопада.
«Уже незабаром тернополяни відзначатимуть Новорічно –Різдвяні свята, і з цією метою ми запрошуємо жителів Тернопільської громади до опитування, щоб якомога краще організувати новорічно–різдвяну атмосферу на Театральному майдані та максимально врахувати побажання жителів громади», – повідомляє Тернопільська міська рада.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Взяти участь в опитування можуть усі охочі за посиланням. Згідно з баченнями тернополян розпочнуть складати програму святкування.