Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила епідеміологічне зонування. Відтак, на Тернопільщині не має жодного району у «жовті» чи «зеленій» зоні карантину.
До червоної зони віднесено: міста Бережани, Кременець та Чортків, Гусятинський, Заліщицький, Монастириський, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Тернопільський та Шумський райони Тернопільської області. Усі інші райони були віднесені до «помаранчевої» зони карантину.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
З 00 годин 00 хвилин 09 листопада понеділок почне діяти нове епідемічне зонування.
Зазначимо, що станом на 6 листопада на Тернопільщині лабораторно підтверджено 21707 випадків COVID-19, них 286 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужало 17328 осіб.