На Тернопільщині зловмисниця заволоділа коштами, які були виділені на будівництво медичних амбулаторій. Справу скерували до суду.
Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, директор товариства уклала договір з Управлінням охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації щодо будівництва амбулаторій первинної допомоги в регіоні. Під час виконання робіт на об’єктах було завищено вартість виконаних робіт у 4 амбулаторіях області на 3,6 млн грн. Також директор внесла в документи неправдиві відомості щодо наявності устаткування. В результаті чого, на підставі підроблених актів товариству були виплачені кошти з бюджету, якими зловмисниця заволоділа.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ