Тернопільська обласна територіальна виборча комісія опрацювала 100 відсотків протоколів. Так, згідно з результатами, найбільше голосів набрала політична партія «Європейська Солідарність» – 75 386.
Представники «Свободи» набрали 55016 голосів. Депутати з партії «За майбутнє» – 50131 голос. «Слуги народу» з результатом – 33791 голос. А депутати з партії «Батьківщина» на виборах набрали 32485 голосів. Політична ж партія «Довіра» займає шосте місце з результатом виборів – 27136 голосів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/11/05/beac8480ca77ba8a3071095a6bf71794.jpg)