Одна людина загинула, а троє отримали травми – результати дорожньо-транспортних пригод, які трапилися 3 листопада.
Так, на вулиці 15 Квітня у Тернополі під колесами автомобіля NISSAN опинився 53-річний чоловік. Пішохід переходив проїжджу частину дороги на нерегульованому пішохідному переході неподалік зупинки громадського транспорту. Потерпілого з закритою черепно-мозковою травмою, струсом, забоями та травмами доправили до медзакладу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Того дня аварія, проте з летальним наслідком, трапилася на автодорозі Тернопіль – Скалат – Жванець поблизу Скалата. Під колесами автомобіля загинув п’ятдесятивосьмирічний житель Борщівського району. За попередньою інформацією, водій автомобіля MERCEDES не врахував дорожньої ситуації і збив перехожого. Потерпілий йшов проїзною частиною дороги в зустрічному напрямку. Чоловік від отриманих травм помер на місці пригоди. Триває слідство згідно статті 286 частина 2 ККУ.
На Збаражчині у аварії не розминулися автомобіль та гужова підвода. На трасі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече водій автомобіля CITROEN в’їхав у віз. В результаті удару до лікарні з травмами госпіталізували і фірмана, і його пасажира.
По усіх автопригодах триває слідство.