Перестало битися серце керівника Збаразького центру первинної медико-санітарної допомоги районної ради Валерія Домбика. Чоловік довгий час боровся з тяжкою недугою, спричиненою коронавірусом.
«Зупинилося серце Валерій Домбик – керівника Збаразького центру первинної медико-санітарної допомоги районної ради. Сумуємо разом з рідними і близькими, друзями, колегами… Царство Небесне… Щирі співчуття… Не хочу вірити». – зазначила Світлана Бондар.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, станом на 4 листопада на Тернопільщині підтверджено 21331 випадок COVID-19, з них 275 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужало 16603 особи