У парку культури та відпочинку імені І. Франка, що у Чорткові, вандали черговий раз поглумилися із комунального майна. На цей раз вандали розписали стіни у громадській вбиральні. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Всередині будівлі невідомі розмалювали стіни та двері яскраво червоною фарбою. Наразі вандалів розшукують правоохоронці.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, очевидців події просять повідомити у приватні повідомлення Чортківської міської ради, або ж зателефонуйте до муніципальної варти – 0 97 75 38 669 (Назар Пиптик).