За попередню добу коронавірус забрав життя 7 мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 42-74 роки.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», померла жінка 74 р. Тернопіль, жінка 74 р. Тернопільський район с. Петриків, жінка 67 р. Збаразький район с. Романове Село, жінка 42 р. Заліщицький район с. Устечко, чоловік 69 р. м. Монастириська, жінка 64 р. м. Монастириська, жінка 65 р. Монастириський район с. Ковалівка. За добу на Тернопільщині підтвердили 113 випадків COVID-19.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, станом на 2 листопада на Тернопільщині підтвердили 20961 випадок коронавірусу, з них 265 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужало 15865 осіб.