Олеся Чванкіна, яка є головою ОСББ «Довженка 6А», увійшла до Тернопільської міської ради. Жінка балотувалася від політичної партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість». Про це повідомляє інтернет-видання «Доба».
На своїй сторінці в мережі фейсбук жінка подякувала людям за довіру.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Я стала депутатом завдяки командній роботі “Порядок Відповідальність Справедливість”. І вірі в мене міського голови Сергія Надала. Вважаю це авансом довіри, постараюсь не підвести. Люди, які за мене голосували, знайте — я вас люблю», — йдеться у повідомленні.