Спалах коронавірусу зареєстрували у Петриківському обласному комунальному дитячому будинку-інтернаті та Домі Милосердя святої Вероніки. Про це повідомила головної санітарної лікарки Тернопільської області Оксани Чайчук.
За словами Ольги Чайчук, у Домі Милосердя Святої Вероніки COVID-19 виявили у 2 черниць та 9 підопічних закладу – людей похилого віку із супутніми захворюваннями. А у дитячому будинку-інтернаті хворіють 14 працівників закладу, у яких лабораторно підтвердили діагноз COVID-19.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ