У четвер, 28 жовтня успішно відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому було зареєстровано народного депутата України, якого було обрано же 21 липня 2019 року на позачергових виборах народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Шараськіна А.А.
Андрій Шараськін народився в 1977 році, проживає в місті Тернополі, член Політичної Партії “ГОЛОС”, включений до виборчого списку Політичної Партії “ГОЛОС” під № 20.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Посилання на постанову ТУТ.