За попередніми даними до Чортківської міської ради пройшли депутати з п’ятьох партій. Зокрема, з партії «Батьківщина», «Свобода», «Слуга Народу», «Європейська солідарність» та «Сила людей».
Відтак, з партії «Батьківщина» попередньо пройшло двоє депутатів: Гевко Євстахій Володимирович та Пиняк Людмила Федорівна.
Перегляньте також:
- Діти військових з Чортківської громади повернулися з відпочинку у Франції
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Партія «Свобода» буде представлена такими депутатами: Калакайло Іван Ярославович, Наконечний Володимир Іванович, Кобернік Мар’яна Василівна.
Від партії «Слуга Народу» до міської ради попередньо проходять такі політики: Гурин Віктор Михайлович, Ругало Оксана Юріївна, Рудик Степанія Михайлівна.
«Європейська Солідарність» буде представлена такими можливими політиками: Білик Олександр Любомирович, Грабовецька Світлана Степанівна, Батрин Василь Петрович, Федорейко Віталій Анатолійович, Тимофій Роман Мирославович.
Від партії «Сила людей» до міської ради попередньо потрапляють: Поліщук Людмила Миколаївна, Підгірняк Михайло Іванович, Яремовська Світлана Любомирівна, Дзиндра Ярослав Петрович, Скалій Олена Олександрівна, Великоборець Наталія Ігорівна, Буденькевич Сергій Миколайович, Махомет Любомир Олександрович, Штира Оксана Степанівна, Безпалько Оксана Василівна, Воціховський Василь Юліанович, Шматько Володимир Петрович, Череднікова Ольга Василівна.
Оновлений склад Чортківської міської ради ми побачимо після оприлюднення офіційних результатів голосування по округах, а далі формування партійних списків у ТМР. Тому даний оновлений список депутатів ТМР є попереднім та неофіційним.
Важливо: на цю годину достеменно невідомо, хто з кандидатів подолав виборчу квоту. Відповідно до того список депутатів, які пройшли, буде змінюватися