У Бучацькій центральній районній лікарні підвели кисень. Роботи тривали майже два тижні. Про це повідомляє інтернет-видання «Тернополяни».
До усіх ліжок в інфекційному відділенні, де знаходяться хворі на коронавірус, під’єднали кисень. На черзі заплановано обладнати кисневою мережею ще 37 ліжок в терапевтичному відділені лікарні
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також в приміщенні інфекційного відділення проведено ремонт відповідно до вимог, які передбачає специфіка лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19 та для комфортного перебування пацієнтів.