Процес прийняття протоколів з дільниць у Тернопільській міській територіальній виборчій комісії сильно ускладнюється через неполадки в електронному кабінеті.
Про це повідомляє Тернопільська міська територіальна виборча комісія.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У приміщенні Палацу культури “Березіль”, де розміщена Тернопільська ТВК, в коридорах знаходяться десятки втомлених людей з ДВК, які хочуть якайшвидше здати документи і нарешті виспатися. Але, схоже, процес затягується на невизначений час.
“Станом на 26 жовтня 15:08 год опрацьовано 18 дільниць (по 4 протоколи), 8 з яких внесено в електронний кабінет. Затримки з прийняттями пов’яні і із технічними неполадками в Електронному кабінеті, розробленому ЦВК”, – йдеться у повідомленні.