У Тернополі активно триває модернізація транспортної інфраструктури.
Днями було додатково облаштовано дві лівоповоротні смуги руху на перехресті вул. 15 Квітня: влаштовано додаткову лівоповоротну смугу для виконання повороту з вул. 15 Квітня на вул. Братів Бойчуків та влаштовано додаткову лівоповоротну смугу для виконання повороту з вул. 15 Квітня на вул. В. Стуса.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зміни повині розвантажити дороги, зменшити кількість заторів у місті та підвищити пропускну здатність магістральної вулиці. На зазначених транспортних розв’язках уже нанесено нову дорожню розмітку та встановлено відповідні дорожні знаки.
Довідково: до 1 листопада тернополяни можуть надавати власні пропозиції через Google-форму щодо покращення інженерно-транспортної інфраструктури м. Тернополя.