Новим головою Бережанської ОТГ став Ростислав Бортник. Попередньо чоловік працював архітектором у провідних бюро Відня, Голландії, Швеції та Німеччини.
На своїй сторінці у Facebook чоловік подякував людям за довіру.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
«Висловлюю Вам свою вдячність за висловлену довіру. Дякую, що повірили в мене і мою програму. Планка поставлена високо, але разом ми зможемо досягнути ще більших висот. Також прошу Вас стати частиною команди, висловлювати ваші ідеї, бачення, побажання. Буду старатися вислухати кожного», – зазначає Ростислав Бортник.
Також, як додав чоловік, наразі він продовжує бореться з COVID-19.