У зв’язку з переходом на Через перехід на зимовий час відбулися зміни в розкладі руху приміського поїзда № 6270 Заліщики – Тернопіль.
«25 жовтня цього року поїзд Заліщики – Тернопіль вирушить зі станцій Заліщики о 3:00 год. з урахуванням переходу на зимовий час», – повідомили у пресслужбі Львівської залізниці.;
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад.